Vollenaised madistasid tabeli tippudega

Pärnu spordikooli naiskond hoiab meistriliigas kuuendat kohta.
Pärnu spordikooli naiskond hoiab meistriliigas kuuendat kohta. Foto: Urmas Luik

Pärnu spordikooli võrkpallinaiskonnal oli sel nädalal Eesti meistriliigas kaks kodumängu, ent nad ei suutnud tabeli tippe võiduga üllatada.

Neljapäeval tuli Pärnu spordihalli külla tšempionaadil teist kohta hoidev Tartu ülikool/Bigbank, kellele anti kõva lahing. Ehkki geimidega asuti 2:1 juhtima, ei suudetud i-le täppi panna. Viimaks tuli vastu võtta 2:3 (26:24, 19:25, 29:27, 20:25, 11:15) kaotus. Küll teeniti napi allajäämise eest tabelisse üks punkt.

Laupäeval saabus suvepealinna täiseduga jätkav TalTech, kellele vannuti alla 0:3. Karl Lillese ja Riina Ernitsa juhendatavad teenisid geimides vastavalt üheksa, kümme ja 16 punkti.

Liigatabeli tipus troonib viie võiduga TalTech (15), kes on võitnud kõik viis matši. 11 aasta järel meistriliigasse naasnud Pärnul on nelja mänguga üks võit – neli silma annab üheksa naiskonna konkurentsis kuuenda positsiooni.

Pärnulannad tulevad uuesti platsile 11. novembril, kui võõrsil mängitakse Rae spordikooliga.