Sadama kossutiimi kaotusseeria venis neljamänguliseks

Gert Kullamäe juhendatava tiimi mäng ei suju kuidagi.
Gert Kullamäe juhendatava tiimi mäng ei suju kuidagi. Foto: Eero Vabamägi

Pärnu Sadam võitis 11. novembril võõrsil Raplat, aga seejärel on alla jäänud nii BC Prometeyle, Riia Zellile, Ventspilsile kui täna võõrsil Liepājale 65:75.

Kodumeeskond võitis poolaja 36:32 ja venitas kolmanda veerandi lõpuks vahe 14 punktini. Viimasel perioodil pärnakad enam ohtlikult lähedale ei pääsenud.

Sadama eest kogusid kaks meest kahekohalise punktisumma: Isaiah Hart viskas 14 ja Ivo Van Tamm 13 punkti. Lätlastel oli 19 silmaga üleplatsimees Kristaps Kilps.

Sadamal on nüüd Eesti-Läti ühisliiga liigatabelis viis võitu ja seitse kaotust, mis 16 tiimi konkurentsis annab 11. koha. Liepāja on üheksas. Gert Kullamäe hoolealused tulevad uuesti platsile 16. detsembril, minnes võõrsil vastamisi Tartuga.