Pärnu korvpallimeeskonna kurb seeria venis juba kuueni

Pärnu tiimi juhile Johan Kärbile ei meeldi see, mis tabelist vastu vaatab.
Pärnu tiimi juhile Johan Kärbile ei meeldi see, mis tabelist vastu vaatab. Foto: Urmas Luik

Pärnu Sadama korvpallimeeskond sai Eesti-Läti ühisliigas kuuenda järjestikuse kaotuse, jäädes võõrsil 84:91 alla Ventspilsile.

Gert Kullamäe juhendatav suvepealinna sats võitis poolaja 40:36, ent jäi enne viimast veerandit 62:65 kaotusseisu. Lätlased suurendasid otsustaval vahe kümneni, aga Pärnu tuli veel minut enne lõppu kahe silma kaugusele. Siis pani lätlane Arturs Ausejs kaks kolmest ja mäng oli tehtud.

Pärnu eest mängis tublisti Troy Barnies, kes üleplatsimehena tõi 25 punkti ja seitse lauda. Menno Dijkstra lisas 15 ja Isaiah Hart 14 silma.

Sadam on üle kuu aja võiduta püsinud: viimati maitsti võidurõõmu 11. novembril Rapla vastu. Seejärel on alla jäädud Prometeyle, Zellile, Ventspilsile, Liepājale, Tartule ja nüüd Ventspilsile. Tabelis langeti 11ndaks, pärnakatest möödus Keila. Homme mängitakse võõrsil Ogre, laupäeval kodus väikse Kaleviga.