Võistkondlikul tšempionaadil püüdis kõige suurema kala Pärnu Kalur

Pärnu bridžiklubi jagas aasta lõpus medaleid ja karikaid aasta jooksul linna meistrivõistlustel triumfeerinud tšempionidele. Foto: Erakogu

Pärnu bridžiklubi võistkondlike meistrivõistlustel saavutas kindla esikoha meeskond Pärnu Kalur, kes võitis nii kolmeringilise põhiturniiri kui kohamängud.

Pärnu Kalur, kelle eest mängisid Olavi Oja, Karl Markus Pruul, Rain Rees ja Aivar Tammel, teenis ligemale kolm kuud kestnud võistluse põhiturniiril 15 võitu ja kogus 235 punkti, edestades teiseks jäänud Savi tiimi (Andres Kaldo, Ivar Maasik, Endel Kivioja, Raul Kukk) ligemale 50 punktiga.

Poolfinaalis alistas Pärnu Kalur põhiturniiril neljandaks tulnud Ülejõe satsi ja oli finaalis Savist üle 90,33:52.

Kolmanda koha matšis alistas Märjamaa, kuhu kuulusid Andrias Heinlaid, Valev Parker, Enn Maalder ja Andres Saul, 82,16:41 Ülejõe meeskonna.

Viienda koha saavutas võistkond Paadimees ja kuues oli Lavassaare sats.

Uuel aastal algavad Pärnu bridžiklubis linna paaride meistrivõistlused.