Pärnu Sadama korvpallimeeskond tegi vaat et hooaja ilusaima etteaste, alistades kodusaalis lähirivaali TalTechi 92:70. Kindel võit kergitas pärnakad tabelis kaheksandaks ehk sõelmängude positsioonile.

Sadama loots Gert Kullamäe laveeris taas algkoosseisuga ja saatis lahtihüppeks uue mehena platsile äsja tiimiga liitunud Ervins Jonatsi, kes asendas Troy Barniest. 201sentimeetrine lätlane ei petnud ootusi: ääremängija tegi kaitses roppu moodi tööd ja kogus rünnakul esimese setiga juba seitse silma.

Pärnu haaras kohe initsiatiivi: kümne minuti järel juhiti 23:16 ja poolajaks 49:36. Matši saatus otsustati kolmanda veerandi keskel, kui sadamlased pääsesid 694pealise fänniarmee silme all ette juba 22ga.