FOTOD Maadlejad tõid riigi meistrivõistlustelt kaheksa medalit

Vändra Suure Karu Pojad saavutasid klubide arvestuses teise koha. Sel laupäeval võõrustavad vändralased turniiri enda kodusaalis, kui 58. korda toimub Vändra Lahtine Matt. Foto: Vändra Suure Karu Pojad

Türi spordihoones jahtis U17-vanuseklassi Eesti maadlusmeistrivõistluste medaleid 166 matimeest 30 klubist. Teiste seas kõik kolm siinset tiimi: Vändra Suure Karu Pojad, maadlusklubi Leo ja Lääneranna spordikool.

Suurima saagiga naasid kodualevisse vändralased, kes teenisid kuus medalit ja saavutasid klubide arvestuses teise koha.

Kreeka-Rooma maadluse eri kaalukategooriates pälvis Andreas Välja hõbeda ning Mikkel Pajumäe, Kened Mägisalu ja Rasmus Tõnismäe kolmanda koha. Vabamaadluses lisasid teise, pronksise autasu oma medalikogusse Välja ja Tõnismäe.

Maadlusklubi Leo tiim.
Maadlusklubi Leo tiim. Foto: Maadlusklubi Leo

Pärnu maadlusklubi Leo nooredki jõudsid finaali välja. Siiski jäi tiitliheitluses vastane seljatamata: Kreeka-Roomas saavutasid hõbemedali nii Tanner Tilk kui Andres Antropov.

Lääneranna spordikooli noored teenisid viiendaid kohti.
Lääneranna spordikooli noored teenisid viiendaid kohti. Foto: Lääneranna Spordikool

Läänerandlased saatsid matile neli sportlast, kellest kolm jõudsid medalimatšideni. Paraku jäid aurahad kaela saamata: parimatena teenisid nii Sten Martin Viidemaa, Gregor Hendrik Mölder kui Karl Robin Raud viienda koha.