Päästjad kõrvaldasid avariide tagajärgi, pääsu polnud kulupõlengustki

Merle Rallmann
, ajakirjanik
Copy
Tammsaare puiesteel toimunud õnnetuse tagajärgi aitasid likvideerida kohalikud päästjad, kel polnud sedapuhku kaugelt tulla.
Tammsaare puiesteel toimunud õnnetuse tagajärgi aitasid likvideerida kohalikud päästjad, kel polnud sedapuhku kaugelt tulla. Foto: Erakogu

Päästjate päevatööks kujunesid eile kaks liiklusõnnetust ja ulatuslik kulupõleng Audrus.

Kell 10.52 reageerisid päästjad Tori vallas Nurme külas juhtunud liiklusõnnetusele, kus kokku põrkas kaks sõiduautot. Õnnetuse käigus vigastati liiklusmärki, inimesed aga viga ei saanud. Seejärel puhastasid päästjad tee.

Kell 15.10 sai häirekeskus teate avariist Pärnus Tammsaare puiesteel. Sealgi oli kokku põrganud kaks sõiduautot: 55aastase mehe juhitud Audi ja 33aastase naise juhitud Škoda. Tammsaaret pidi liikunud Audi sõitis vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku samal tänaval Mai poole liikunud Škodaga.

Tammsaare puiesteel sõitis Audit juhtinud mees vastassuunavööndisse ja põhjustas laupkokkupõrke.
Tammsaare puiesteel sõitis Audit juhtinud mees vastassuunavööndisse ja põhjustas laupkokkupõrke. Foto: Erakogu

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Leeni Almosen kinnitas, et mõlemal sohvril on juhtimisõigus ja nad olid kained. "Inimesed ei saanud õnnetuses viga ja pöörduvad kindlustusse," täpsustas Almosen.

Pärnu päästjad katsid õnnetuse tagajärjel teele voolanud mootoriõli absorbendiga.

Kella 17.40 paiku teavitati päästjaid Audru alevikus Uruste bussipeatuse läheduses toimunud kulupõlengust. Päästjate saabumise ajaks põles umbes 1000 ruutmeetrit kulu ning mõni oksahunnik. Pritsimehed kustutasid põlengu kell 18.36. Tulekahju põhjust paraku teada saada ei õnnestunud.

Tagasi üles