Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
parnu
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärnumaa õpilased võistlesid vene keeles

Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi õpetaja Elle Reidlichi õpilased olid edukad nii vene keele viktoriinis kui olümpiaadil. FOTO: HENN SOODLA/PRNPM/EMF

ile toimus Pärnumaa 6.-7. klasside õpilastele maakondlik vene keele viktoriin, 8.-9. ja 10.-12. võistlesid olümpiaadil.
 

Vene keele viktoriinis oli parim Pärnu-Jaagupi gümnaasium, keda esindasid 7. klassi õpilased Katre-Helena Põld ja Annabel Mägi, neid õpetab Elle Redlich. Teisele kohale tulid Ave Eisenscmidt ja Ketriin Räim Are põhikooli 7. klassist Urve Hallikma juhendamisel. Kolmanda koha said Tatjana Grigorjeva-Keerupi õpilased Sindi gümnaasiumist: Andrea Õispuu 7. ja Merili Pilliroog 6. klassist.

8.-9. klasside vene keele olümpiaadi võitis Karina Laagus Audru keskkoolist (õpetaja Kai Oraste), teise koha pälvis Ly Tempel Vändra gümnaasiumist (Sünne Külvi) ja kolmanda German Pinelis Sauga põhikoolist (Ia Paštšenko).

10.-12. klasside seas oli parim Lisette Kandima Sindi gümnaasiumist (Tatjana Grigorjeva-Keerup), talle järgnesid Janek Järvemets Pärnu-Jaagupi gümnaasiumist (Elle Redlich) ja Taavi Kunto Audru keskkoolist (Sirje Suurevälja).
 

Tagasi üles
Back