SUUR PILDIGALERII Egon Kaur oli Paide rallil kiireim eestlane

Eesti autoralli meistrivõistluste eelviimasel etapil ehk 21. Paide rallil kihutas üle 100 ekipaaži, kel finišijoone ületamiseks tuli läbida kümme kiiruskatset ühes 124 kilomeetriga.

Kõigi kümne kiiruskatse võidud jagunesid kahe duo vahel: šampanjat sai pritsida 17aastane norrakas Karl Peder Nordstrand, kes kaasmaalase Jørn Listerudiga pigistas Škoda Fabia SRT Protost välja kaheksa katsevõitu. Ülejäänud kahel oli nobedaim pärnakas Egon Kaur oma kaardilugeja Allan Birjukoviga, kelle istumise all oli Hyundai i20 Proto. Kiireimad eestlased jäid üldvõitjatest viimaks maha 24 sekundiga.

Kaur seletas, et on aasta algusest kuulunud Leedu meeskonda ja aidanud Hyundaid arendada.

“Paides startimise ajend oli meie hooaja eesmärk osaleda Balti karikasarjas, kus on neli etappi: Sarma võitsime, Soomes katkestasime ja siin jälle hea tulemus.