Muusikakool lõpetab kontserdisarja „Tähelennuga“

Veste Roosaar
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Aleksander Seeman.
Aleksander Seeman. Foto: Ardi Truija

Täna õhtul kell 18 lõpetab Pärnu muusikakool raekojas kontserdisarja, traditsiooniliselt esinevad õppeaasta viimasel kontserdil "Tähelend" säravamad lõpetajad ja konkursside laureaadid.

„Aasta on olnud ürituste poolest väga rikas ja peale üle-eestiliste konkurssidele on käidud ka rahvusvahelistel,“ ütles muusikakooli direktor Karin Veissmann.

Muusikakooli direktori tutvustuse kohaselt on lõpetajate ridades sel aastal Aleksander Seeman (pop-jazz kitarr), Andreas Jürimäe (saksofon), Viktoria Vetšerkovskaja (klaver), Anneliis Rea (viiul), Liis-Eleen Kalmer (klassikaline kitarr), Annabel Berg (flööt) … „Ja veel palju toredaid noori muusikuid, keda kõiki ei mahu siia nimetama,“ lisas ta.

Veissmanni ütlust mööda on muusikat tänasel kontserdil igale maitsele, peale selle on Grete ja Sigrid Latt laste muusikakoolis käidud aja meenutustest kirja pannud lustakad vahepalad.

Kontsert on tasuta.
 

Märksõnad

Tagasi üles