T, 7.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pärnu linna noortekogu lõpetas tegevusaasta

Pärnu linna noortekogu lõpetas tegevusaasta
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärnu linna noortekogu logo.
Pärnu linna noortekogu logo. Foto: Repro

Pärnu linna noortekogu tegi tänavuse tegevusaasta pidulikul lõpuistungil  kokkuvõtted viie komisjoni tegemistest.

Pärnu linnakodaniku majas peetud lõpuistungil märgiti õnnestunuks Hoiuraamatukogu projekt, mille raames jagasid Pärnu linna noortekogu liikmed linna kaheksale koolile enam kui 300 raamatut, heakorraaktsioon „Teeme Ära 2012“, kus noortekogu noored koristasid Pärnus Sadama 7 esise maa-ala, puhastasid puhmastest puutüved ja riisusid kokku lehed.

Esimest korda Pärnu linna noortekogu ajaloos valiti aasta noortekogulane, kelleks sel tegevusaastal osutus Siret Reinart, kes juhib noortekogu hariduskomisjoni.

Traditsioonide kohaselt valiti lõpuistungil järgnevaks edukaks ja aktiivseks tegevusaastaks uus noortekogu juhatus. Noortekogu sel aastal juhtinud Kertti Merimaa asemel valiti uueks esimeheks heakorra- ja planeerimiskomisjoni juht Gerrit Lääne, Dan Grišini asemel sai aseesimeheks majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige Laura Sinimäe ning infojuhiks sai taaskord majandus- ja sotsiaalkomisjoni esimees Mart Kimmel.

Pärnu linna noortekogusse võeti uuesti liikmeteks Merili Andla, Helen Maria Raadik ja Andraš Tšitškan.

Istungil käis noortekogulasi tervitamas ja tehtud tegude eest tänamas Pärnu abilinnapea Jane Mets, kes soovis noortekogu liikmetele jätkusuutlikku ning edukat suve n

Märksõnad
Tagasi üles