Vutiklubi naiskond nuhtles noortekoondist

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: SCANPIX

Pärnu jalgpalliklubi naiskond lõpetas naiste meistriliiga põhiturniiri 12:0 võiduga noortekoondise üle.

Juba poolajavileks oli pärnakate eduseis 4:0, teisel poolajal kostitati vastaseid veel kaheksa väravaga.

Neli tabamust sai kirja Anastassia Morkovkina, kolm väravat lõi  Margarita Žernosekova. Jala said valgeks veel  Aljona Malets, Kaire Palmaru, Anete Paulus, Merlyn Mletsin ja Lea Saapar.

Pärnu jalgpalliklubi naiskond sai põhiturniiri 12 mängul kirja 11 võitu ja ühe viigi, kogudes 34 punkti.

Neli meistriliiga paremat naiskonda mängivad nüüd omavahel kaheringilise turniiri, mille avavoor toimub 1. septembril. Naiskonnad võtavad teise ringi kaasa põhiturniiril teenitud punktid.

Peale pärnakate mängivad nelja parema hulgas Tallinna FC Flora, kellel on 11 mängust 26 punkti, FC Levadia (22 punkti) ja Tartu Tammeka (16 punkti 11 mängust). Floral või Tammekal on võimalus oma punktiarvet kasvatada põhiturniiri viimases omavahelises mängus.