Häädemeeste õpilased valmistuvad rahvusvaheliseks koostööks

PP
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Häädemeeste keskkool.
Häädemeeste keskkool. Foto: Urmas Luik

Esimest aastat liitus Häädemeeste keskkool Euroopa Liidu rahastatava elukestva õppe Comeniuse programmi raames õpilasvahetusega.

Õpilasvahetuse programm kestab kaks aastat ja omavahel teevad selle raames koostööd kaheksa riigi koolid: Häädemeeste keskkool Eestist, Bulgaaria, Ungari, Saksamaa, Rumeenia, Läti, Kreeka ja Itaalia koolid.

Projektis osalevad 14-18aastased õpilased ja õpetajad. Koostöö tähendab ühiskonnaõpetuse ja ajaloo teemalist koostööd ning täiendab õpilaste arvuti- ja keeleoskust, rääkis kooli inglise keele õpetaja Rene Kurm.

Projekti vedavate õpetajate esimene kohtumine toimub Ungaris 9.–14. oktoobril. Õppuritel tuleb aga hakata valmistuma esimeseks õpilaskohtumiseks ja luua oma kooli tutvustav esitlus, tutvustas huvijuht Gerda Jaanus.

Detsembris sõidab paar Häädemeeste keskkooli õpetajat ja õpilast Kreekasse ning mais võõrustatakse Häädemeestel seitsme riigi õpilasi-õpetajaid.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles