Rahvaliiga vutimehed avasid veerandfinaali ukse

Rahvaliigas osalenud JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskond.
Rahvaliigas osalenud JK Pärnu-Jaagupi/Halinga meeskond. Foto: Erakogu

Jalgpalli rahvaliigas osalev Pärnu-Jaagupi meeskond tagas võiduga 1/8-finaalis pääsu kaheksa parema sekka.

JK Pärnu-Jaagupi/Halinga alistas rahvaliiga 1/8-finaalis koduväljakul hiljuti Eestimaa rahvuste karikavõistlustel võitjaks pärjatud ukrainlaste meeskonna Astangu FC Dnipro 2:1.

Pärnu-Jaagupi meeskonna esindaja Peeter Lauri sõnade järgi sai Pärnumaa meeskond poolajavileks Mihkel Marvigi väravast 1:0 eduseisu, kuid lasi vastastel teise poolaja alguses viigistada. Magus võiduvärav sündis lõpuvile eel, kui täpne oli Madis Laanesoo.

„Raske mäng ja meil oli natuke õnne ka,“ ütles meeskonna esindaja. „Järgmises ringis tuleb jälle väga raske vastane.“

Pärnu-Jaagupi meeskonna järgmiseks vastaseks loositi Tartu meeskond BTIsolatsioon.

Veerandfinaalisse jõudsid veel JK Ropka Korpus, Narva EE Õlitööstus, FC Salme, Narva Elektrijaamad, JK Sisehoovi Legendid ja Värska Originaal.

Veerandfinaalid tuleb pidada 2. oktoobriks.

Eelmises ringis alistas Pärnu-Jaagupi meeskond kodus 4:1 SK Tapa meeskonna.