Pärnu tagus Flora värava palle täis

Anastassia Morkovkina (sinises) vedas Pärnu naiskonna võidule. Arhiivifoto.
Anastassia Morkovkina (sinises) vedas Pärnu naiskonna võidule. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu jalgpalliklubi naiskond astus naiste meistriliiga 17. voorus suure sammu meistritiitli poole, purustades koduväljakul FC Flora koguni 5:1 ja kasvatas kolm mängu enne tšempionaadi lõppu edumaa lähima jälitaja ees viiele punktile.

Mäng Flora vastu algas pärnakatele külma dušiga, kui Katrin Loo juba 3. minutil külalised juhtima viis.

Sellele järgnes Anastassia Morkovkina soolo. Esmalt viis naiste meistriliiga suurim väravakütt Pärnu naiskonna poolajavileks kahe tabamusega 2:1 juhtima, teisel poolajal lisas ründaja oma kontole veel kaks tabamust. Värava sai kirja veel Kaire Palmaru.

Kolm vooru enne meistrivõistluste lõppu on tiitlit kaitsval Pärnu naiskonnal 40 punkti, FC Floral 35 punkti, Tallinna Levadial 25 punkti ja Tartu Tammekal 19 punkti.

Pärnakate järgmine mäng on laupäeval kodus Levadiaga.