Võrkpallurid võitsid ühisliigas Daugavpilsi

Pärnu võrkpalliklubi meeskond (kollases) sai koduväljakul võidu. Arhiivifoto.
Pärnu võrkpalliklubi meeskond (kollases) sai koduväljakul võidu. Arhiivifoto. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Pärnu võrkpalliklubi meeskond sai Eesti-Läti ühisliiga teises voorus kodusaalis 3:1 jagu Daugavpilsi Universitate meeskonnast.

25:17 lõppenud avageim näis, et pärnakate võitu ei väära miski, ent siis kodumeeskonna mäng lagunes ja vastased said 25:19 geimivõidu.

Kolmanda geimi suutsid pärnakad kallutada enda kasuks viimaste punktidega 25:21.

Neljandas geimis sai Pärnu meeskond viie-kuuepunktilise algedu ja hoidis seda lõpuni, võttes võidu numbritega 25:17.

Pärnu meeskonna resultatiivsemad olid 19 punkti toonud Kardo Kõresaar ja Andrus Raadik, kelle kontole jäi 15 punkti.

Daugavpilsi meeskonnale tõi 16 punkti Edgars Tocs.

Pärnu võrkpalliklubi meeskond on kahe võiduga kümne meeskonnaga ühisliiga liider.