Sõiduautod kihutasid Taali krossirajal

Taali krossirada.
Taali krossirada. Foto: Ants Liigus

Erki Spordi superkrossi karikasarja etapil võistles Taalis 30 autosportlast. Tagaveoliste Zigulide konkurentsis võitis esikoha Kalmer Vaht, teine oli Kevo Kärp ja kolmandana lõpetas Toomas Lõhmus.

Esiveoliste autode konkurentsis oli kiireim Rainer Schultz (Lada Samara), kellele järgnesid Ain Heamäe (VW Golf) ja Raimo Reek (VW Golf). Vabaklassis võidutses taas Schultz, teise auhinna vääriliselt kihutas Margus Suigusaar (Opel Astra) ja kolmandana tuiskas üle lõpujoone Mareck Pukk (VW Golf).

Rahvakrossi arvestuses teenis esikoha Peeter Peek (BMW 318), teine oli Madis Tafenau (Honda Civic) ja kolmas Margo Soomets (VAZ 2105). Noorte A-klassis oli võidukas Janar Lehtniit (VW Golf) ja B-klassi pjedestaali hõivasid Janno Ligur (Lada Samara), Tanel Tepandi (Lada Samara) ning Kairo Kallas (Honda Civic).

Superfinaali rändkarika sai enda valdusse Raimo Reek.

Superkrossi karikasarja järgmine etapp on  13. septembril Misso rajal.