Levadiat ootab kõva lahing

Pärnu linnameeskond võttis tabeli viimase Rakvere Tarva vastu kohustusliku võidu ja loodab hakata täna karikavõistlustel kõvasti vastu favoriidiseisuses olevale Tallinna Levadiale. Foto: Madis Sinivee

Jalgpalli Eesti meistriliigas alistas Pärnu linnameeskond 22. vooru mängus kodusel Rannastaadionil 2:1 Rakvere Tarva ja üritab täna samas Eesti karikavõistluste mängus näidata hambaid Tallinna FC Levadiale.

Pärnakad asusid reedest mängu juhtima avapoolaja keskel Kristen Saartsi väravast. Teise poolaja keskel suurendas Rando Leokin pärnakate eduseisu kahe väravani.

Ehkki Pärnu meeskonnal oli veel mitu head võimalust skoori kasvatada, lõi kolmanda värava hoopis Rakvere meeskond. 89. minutil löödud värava autoriks märgiti Alari Aunapuu.