Vaprus andis punase laterna Kohtla-Järvele

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond.
Vändra Vapruse jalgpallimeeskond. Foto: Kristel Eier

Vändra Vapruse jalgpallimeeskond lõi esiliiga 28. vooru mängus võõrsil Kohtla-Järve JK Järve võrku kolm vastuseta palli, kukutades vastase tabeli põhja.

Enne mängu esiliigas kümnendal ehk viimasel kohal asetsenud Vaprus läks poolajavileks Mihkel Jürgensteini ja Andro Aaviku väravatest 2:0 juhtima.

Teisel poolajal sai Jürgenstein kirja teise tabamuse ja hoolimata sellest, et vastaste Mikhail Kharitanovich mängu lõppfaasis elevust tekitas (lõi värava ja teenis lühikese aja jooksul kaks kollast kaarti), sai Vändra meeskond kirja 3:1 võidu.

Võiduga andis Vaprus liiga punase laterna rolli Kohtla-Järve meeskonnale, kellel on 23 punkti. Vaprus on teeninud punkti enam. Kaheksandal kohal on 27 punktiga Nõmme Kalju U-21 meeskond.

Vapruse järgmine mäng on kolmapäeval, kui kodus võetakse vastu Nõmme meeskond.