Pärnu klubi ründaja kostitas britte väravaga

, veebitoimetaja
Eesti vutinaiskond universiaadil.
Eesti vutinaiskond universiaadil. Foto: Erakogu

Pärnu jalgpalliklubi ründaja Kristina Bannikova värav Kaasanis toimuval universiaadil viis Eesti naiste jalgpallikoondise Suurbritannia esinduse vastu juba 15. sekundil juhtima, kuid mängu võitis siiski nimekam vastane.

Eesti koondis suutis eduseisu hoida esimese poolaja keskpaigani, siis britid viigistasid ja asusid vaheajaks 2 : 1 juhtima.

Teisel poolajal lõi Suurbritannia koondis veel kolm väravat, saades 5 : 1 võidu.

Kaotus Suurbritanniale oli eestlastele universiaadil kolmas, eelmistes mängudes jäädi alla 0 : 7 Jaapanile ja 0 : 5 Brasiiliale.

Alagrupi võitis Jaapan, Suurbritannia ja Brasiilia ees. Kolm esimest naiskonda kogus kuus punkti ja paremusjärjestuse otsustas väravate vahe. Eesti koondis jäi null punktiga neljandaks.

Pärnu jalgpalliklubi mängijatest esindab universiaadil Eesti koondist veel Liivi Sõrmus.