Vaprus teenis kodus viigi

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik.

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond tegi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiril kodus 2:2 viigi Kiviõli Tamme Autoga.

Vaprus läks kohtumist avapoolaja teisel üleminutil Tanel Meltsa penaltist juhtima.

Teisel poolajal seadis Tõnis Starkopf 64. minutil jalule viigi. 82. minutil viis Juri Tiismann külalised juhtima.

Pärnakatele päästis viigipunkti Kaarel Kaarlimäe tabamus, mis sündis minut pärast külaliste juhtväravat.

Vaprusel on kuuest mängust kaheksa punkti, mis annab turniiritabelis viienda koha.

Pärnakate järgmine mäng on pühapäeval Tallinnas Lasnamäe Ajaxi vastu, kes hoiab 12 punktiga kolmandat kohta.