Noored saavad ise alkoholivastast videot teha

FOTO: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Kaubanduskett Rimi algatas videokonkursi ”Minu stiil on tervislik”, kuhu oodatakse noori saatma isetehtud videoklippe, milles nad tutvustavad oma suhtumist tervislikku eluviisi.

Konkursi eestvedaja Rimi turundus-ja kommunikatsioonijuhi Andrija Lilleoja sõnutsi ootab konkursi žürii noortelt nutikaid ja inspireerivaid videoid. ”Tervislike eluviiside pooldamine on meile oluline ja hindame kõrgelt kõiki, kes julgevad ja tahavad sellega teistele eeskujuks olla ja sel teemal kaasa rääkida. Samal ajal on see hea võimalus noortel reklaamis kätt proovida ja ennast varakult turundusmaastikul sisse seada,” rääkis ta.  

Tervise arengu instituudi kommunikatsiooniosakonna juht Helen Noormets tervitas videokonkursi ideed. “Positiivne eeskuju julgustab. Konkurss aitab kindlasti kaasa tervislikuma mõtteviisi levikule noorte seas,” kommenteeris Noormets.

Videokonkursil osalemiseks on vaja luua 15sekundine videoklipp, mis kutsub üles järgima tervislikku elustiili ja ärgitab alkoholist ja suitsetamisest hoiduma. Konkursil osalemiseks tuleb video üles laadida Rimi veebilehele 28. veebruariks.

Videoid hindab žürii, kuhu kuuluvad “Nullpunkti” osatäitja Saara Kadak, Noortebänd 2014 osaleja Alex Verlin, Rasmus Rask, tervise arengu instituudi kommunikatsiooniosakonna juht Helen Noormets, reklaamiagentuuri Idea AD loovjuht Tõnis Vassar ja Rimi turundus-ja kommunikatsioonijuht Andrija Lilleoja.

Tagasi üles