Eesti Post annab välja Lotte-teemalised postmargid

Eesti Post annab välja Lotte-teemalised margid.

FOTO: Eesti Post

Eesti Post annab välja neli Leiutajateküla Lotte tegelastega postmarki, mida on alates tänasest võimalik osta Lottemaal, Eesti Posti postkontorites ja Prisma peremarketi kassades.

Eesti Posti postiteenuste juhi Kaido Padari sõnul on see teine Lotte-teemaline väljaanne Eesti Posti ajaloos. “Esimene oli väga edukas. Seni on meil markidel peamiselt tähelepanu saanud linnud, loomad ja riigimehed. Aga peaksime rohkem tähelepanu pöörama ka lastele, kelle seas Lotte on kahtlemata väga populaarne,” selgitas Padar.

Lotte margivihikus on neli 0,55eurose nominaaliga marki, millel on kujutatud koeratüdruk Lotte ja tema head sõbrad. Margivihikus on ka kuus kleebist Lotte ja tema sõpradega, mis kindlasti lastele palju rõõmu pakuvad. Margivihiku ja kleebisekomplekti hind on 2,20 eurot.

Müügile tulevad ka komplektid, kus peale markide ja kleebiste on kaks 3D-pildiga postkaarti.

Koos Lotte-markide ilmumisega avab täna külastajatele uksed Lottemaa, kus saab uue margiga kirjad ja postkaardid kohe posti panna.

Heiki Ernitsa illustratsioonide alusel kujundas margivihiku Indrek Ilves. Esimese päeva tempel on laupäeval kasutusel Tallinna postimajas asuvas postkontoris. Lotte margivihiku tiraaž on 30 000 ja need trükib trükikoda Vaba Maa.

Tagasi üles