Vändra Vaprus jäi rahetormis alla, PJK ründaja kõmmutas liiga 20. värava

PJK vs. Vändra Vaprus.
PJK vs. Vändra Vaprus. Foto: Regita Lepla/JK Vändra Vaprus

Täna mängiti jalgpalli esiliiga B-tasandi 30. vooru matše: Pärnumaa tiimid said kirja võidu ja kaotuse.

Vändra Vaprus võõrustas koduväljakul Võru Heliost ja pidi vastase 2:1 paremust tunnistama. Helios läks matši juhtima 24. minutil, kui penalti realiseeris Sander Taan. 37. minutiks oli seis 2:0, kui täpne oli Andrei Tjunin. Vaprusel õnnestus küll rahetormi kiuste 80. minutil üks tagasi lüüa, kui võrku sahistas Ander Paabut, kuid rohkemaks vändralastel jõudu ei jätkunud.

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naaseb aga võõrsilt võiduga, kui pealinnas alistati FC Flora U19 esindus 4:1. Sotid tehti selgeks juba avapoolajaga, mille pärnakad võitsid 3:0. Esimene värav kanti floralaste omaväravaks, teine Tarmo Kovalevski ja kolmas Risto Pärnati nimele. 70. minutil õnnestus Floral üks tagasi lüüa, kuid lõppskoori 4:1 vormistas Kein Makovei, kellele see oli 20. tabamus sel hooajal.