Uskumatu! Riigikokku kandideeriv EKRE-lane jätkab vägistamise teemal (32)

Pärnu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Pärnu linnavolikogu liige Edmond Penu.
Pärnu linnavolikogu liige Edmond Penu. Foto: Joosep Laik Pärnu Postimees /

Pärnu linnavolikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) fraktsiooni liige ja riigikokku kandideeriv Edmond Penu jätkab täna Pärnu Postimehes ilmunud artikli kommentaariumis arvamusavaldustega, et islamiinvasiooni tagajärjel vägistatakse kõik Eesti naised ja tütred.

“Jah ka mina võin kinnitada teile, et teie naised ja tütred saavad vägistatud ja tapetud kui see islamiinvasioon jätkub samas tempos kui täna!” teatas Penu. (Kirjapilt muutmata, toim.) Lisaks on sama kommentaar tema sotsiaalmeedia kontol.

Pärnu linnavolikogu EKRE fraktsiooni liikme Edmond Penu kommentaar.
Pärnu linnavolikogu EKRE fraktsiooni liikme Edmond Penu kommentaar. Foto: Kuvatõmmis

Pärnu Postimehe toimetusele kirjutas lugeja, kes oli reedel vähiühingus toimunud EKRE juhi sõnavõtust hämmingus. “Migrantide massid tulevad, ähvardati vägistamisega,” märkis ta.

Möödunud reedel olid Pärnumaa vähiühingule külla tulnud EKRE esimees ja Pärnumaa esinumber Mart Helme ja partei teised Pärnumaal riigikogu valimistel osalevad liikmed, kes tutvustasid EKRE tervise- ja sotsiaalpoliitika platvormi. Muuhulgas peatuti ka sisserände teemal.

Tagasi üles