Pärnakad tõugati footvolley meistrivõistlustel troonilt
Galerii ja video finaalist!

  • “Hea, et võit jäi Eestisse,” muheles Liiv, viidates Brasiilia paarile Jean Silva - Jean Lima, kellele poolfinaalis tehti tuul alla. Sambamaa mehed teenisid lõpuks pronksi.
  • Pärnakad võitsid alagrupis kõik viis mängu, edu saatis neid veerand- ja poolfinaaliski. Ent mis siis tähtsaimas matšis Indrek Palmi ja Andreas Aniko vastu juhtus?

Footvolley on jalgpallurite võrkpall, kus pall tuleb üle võrgu toimetada käte abita. Eesmärk on pall vähemalt kolme puutega üle võrgu vastaste poolele maha saada. Pildil Tever Liiv (paremal) ja Vasily Tsubera.

FOTO: Mailiis Ollino

Kahel viimasel aastal olid pärnakad Tever Liiv ja Vasily Tsubera võitnud Eesti lahtistel footvolley-meistrivõistlustel kaks tiitlit nii, et ei kaotanud ühtegi matši. Tänavugi jõuti puhaste paberitega finaali, aga paraku jäi seekord i-le täpp panemata.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Heitlus footvolley ehk jalgvõrkpalli Eesti meistritiitli nimel käis läinud laupäeval üheksandat korda. Pärnu rannas madistas 12 duot: suvepealinn oli esindatud viie ja Tallinn kolme tiimiga. Samuti oli kaks paari Soomest ja niisama palju Brasiiliast ehk spordiala sünnimaalt.

Tagasi üles