Vaprus lõi Tarva võrku viis palli

Kristen Saarts (esiplaanil kollases) lõi Tarva võrku kaks palli.
Kristen Saarts (esiplaanil kollases) lõi Tarva võrku kaks palli. Foto: Lilli Tölp

Jalgpalli esiliigas võttis täna veenva võidu Pärnu Vaprus, kui võõral väljakul alistati Rakvere Tarvas 5:0.

Pärnakad alustasid hästi ja juba viiendal minutil sahistas võrku Kristen Saarts. Kui avapoolaeg lõppes minimaalses eduseisus, siis teisel poolajal lisati neli väravat: kahel korral oli täpne Tõnis Vihmoja, ühe lõi veel Saarts ja tabamuse sai kirja Henri Hansongi.

Vaprus on liigatabelis 57 silmaga kolmandal kohal. Esiliiga võidu kindlustanud Tallinna Legionil on 76 ja Flora U21 esindusel teisena 60 silma. Praeguse seisuga viiks tabeliseis Vapruse meistriliiga üleminekumängudele, seda kohta noolib tabeli neljas FC Elvagi, kellel on ühe vähem mängitud matši juures 52 punkti.