Kutsehariduskeskuse neiu pälvis Ceresiti stipendiumi

1200 euro suuruse Ceresiti stipendiumi pälvinud Maire Nuut koos õpetajate ja ettevõtte esindajatega.

FOTO: Eda Amur

Eelmisel aastal sõlmisid Henkel Balti OÜ ja Pärnumaa kutsehariduskeskus koostöölepingu, edendamaks ja populariseerimaks kvaliteetset kutseharidust Eestis ning juba teist aastat järjest anti välja Ceresiti stipendium, et toetada parimaid üldehituse ja siseviimistluse eriala õppureid.

1200 euro suuruse Ceresiti stipendiumi pälvis tänavu Maire Nuut, kes õpib kutsehariduskeskuse ehitusviimistleja eriala teisel kursusel.

“Oleme aastaid teinud tihedat koostööd suuremate ehituseriala kutseõppeasutustega Eestis, Pärnumaa kutsehariduskeskusega nende hulgas. Igal aastal jõuab turule uusi ja innovatiivseid ehitusmaterjale, mida oleme hea meelega ehituskoolidega jaganud, et noored saaksid juba õppetöös nüüdisaegseid tooteid proovida. Usume, et investeering kutseharidusse on oluline nii ehituskultuuri ja -oskuste arendamiseks kui jätkusuutliku töökeskkonna loomiseks,” ütles Henkel Balti juhataja Siiri Odrats-Koni.

“Eelmisel aastal andsime esimest korda välja Ceresiti stipendiumid, et tunnustada parimaid noori spetsialiste. Eks rahaline tugi ole ikka tähtis, aga väike võistlusmoment ja võimalus osutuda väljavalituks paneb noori inimesi kindlasti rohkem pingutama,” lausus Odrats-Koni.

Stipendiumile saavad kandideerida kutsehariduskeskuse üldehituse ja siseviimistluse eriala õpilased, kes täidavad stipendiumi statuudis esitatud nõuded ehk õpivad hästi, keskenduvad praktilises töös parimatele tulemustele ja kelle töösse suhtumine on eeskujulik.

Tagasi üles