Kullamäe ja Harti debüüt lõppes kaotusega, abitreeneriks tuleb Müürsepp

Abitreener Martin Müürsepp täna veel Sadama pingil ei istunud.
Abitreener Martin Müürsepp täna veel Sadama pingil ei istunud. Foto: Eero Vabamägi

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Eesti karikavõistluste veerandfinaali avamatši võõrsil Tartule 84:91.

See oli esimene matš peatreener Gert Kullamäele, kes nimetati täna ametisse. Varasem abitreener oli uues rollis üliaktiivne ja emotsionaalne: küll seletas 51aastane Kullamäe kohtunikega, küll kippus hoolealuseid kaitses juhendades ise platsile.

524 pealtvaataja ees peetud tasavägises matšis kujunes pärnakate resultatiivseimaks keskmängija Matt McCarthy, kes visas vaid 17 minutiga 20 punkti. Serhii Pavlol lisas 17, Sverre Aav 14 ja Mihkel Kirves 12 silma. Pärnu eest tegi debüüdi ameeriklasest mängujuht Isaiah Rayshaud Hart, kes kogus 17 minutiga viis punkti (visked 1/9) ja kuus söötu.

Ühtlasi sai selgeks, et Sadama abitreeneriks valiti Eesti korvpallilegend Martin Müürsepp, kes veel täna pingil ei olnud.

Poolfinalist selgub kahe matši kokkuvõttes, uuesti võideldakse esmaspäeval suvepealinnas. Sadam mängib järgmisena kolmapäeval koduväljakul, kui eurosarjas minnakse vastamisi Den Boschiga.