Ässapojad hakkasid Pärnule vastu

Enn Hallik
, sporditoimetaja
Pärnu tsenter Rain Raadik (nr 40) sai koolipoistega mürades viga ja täna Rapla vastu platsile ei tule. Foto: Ardi Truija

Pärnu korvpallimeeskonna vastu jooksid Eesti meistriliigamängus platsile Kullamäe, Pehka ja Jurkatamm, kohtumise võitis 75:65 siiski Pärnu Sadam.

Kunagiste tuusade poegade Kristian Kullamäe, Jon-Arnar Pehka ja Taavi Jurkatamme kõrval olid Audentese SG/noortekoondises Pärnu taustaga Sander Viilup ja 206 cm pikk Heivo Parrol.

Mäng kujunes ootamatult tasavägiseks: noortekoondis võitis avaveerandi 20:15, kaotas küll teise perioodi 14:17, aga läks poolajapausile siiski 34:32 eduseisus. Kolmaski mänguveerand algas tasavägiselt, aga siis tegi Pärnu 41:41 seisult 15:6 spurdi, sai kümnepunktise edumaa ja hoidis seda asja tõsiselt võttes lõpuvileni.