Linnameeskonnast liidrile vastast ei olnud

, Pärnu Postimees
Pärnu linnameeskond kaotas.
Pärnu linnameeskond kaotas. Foto: Gertrud Alatare/

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Pärnu linnameeskond täna kodus liiga liidrile Tallinna FC Infonetile 0:5.

Infonet asus Rannastaadionil peetud kohtumist juhtima juba kaheksandal minutil, kui pall maandus karistusala lähedal Draminu Haminu jalale, kes lõi palli püüdmatult Pärnu puurivahi Kristjan Tamme selja taha.

13. minutil teenis Infonet karistuslöögi umbes 17 meetrilt ja selle sooritanud Dmitri Kruglov lõi palli pärnakate müürist mööda värava vasakusse alanurka.

Infonetil oli 38. minutil võimalus veelgi skoori suurendada, kui Jevgeni Harini löök tabas Pärnu väravalatti.

Kodumeeskonnal esimesel poolajal märkimisväärseid võimalusi ei olnudki.

Harin sai oma tahtmise kohe teise poolaja algul. Paremalt äärelt pääses läbi Sergei Mošnikov. Tamme tõrjus Mošnikovi löögi jalaga värava ette, kus oli üksinda Harin, kes palli väravasse lükkas.

74. minutil põrkas pall õnnetult suvepealinna meeskonna mängijatest oma värava ette ja ära unustatud Mošnikov tegi viielt-kuuelt meetrilt seisuks juba 0:4.

Kaheksa minutit hiljem lõi Vladimir Voskoboinikov nurgalöögi järgses olukorras 0:5.

Niimoodi kohtumine lõppeski.

Linnameeskond jätkab turniiritabelis kümne meeskonna seas üheksandal kohal. Infonet jätkab kindla liidrina.

Pärnu meeskonna kapten Karl Palatu ütles pärast mängu jalgpalli liidule, et mäng oli selge häving.

"Olime väga väsinud: olid meil ju vahepeal karika- ja liigamängud," nentis Palatu. "Tuleks värskus tagasi saada, tähtis seeria on tulekul."

Jalgpallureid ootab ees tihe mängugraafik. Reedel kohtub linnameeskond Narvas sealse Transiga, esmaspäeval on Rannastaadionil vastaseks Sillamäe Kalev ja tuleval laupäeval samas Paide linnameeskond.