Pärnu Sadam kaotas kindlalt TTÜ-le

TTÜ mängimas Pärnu vastu.
TTÜ mängimas Pärnu vastu. Foto: Madis Sinivee

Eesti korvpalli meistriliigas tunnistas Pärnu Sadam täna Tallinnas TTÜ meeskonna selget üleolekut 71:89.

Kui kaks ja pool nädalat tagasi said pärnakad koduväljakul sama vastase üle magusa 82:79 võidu, siis TTÜ spordihoones peetud kohtumist kontrollis kodumeeskond pea kogu mängu.

TTÜ võitis avaveerandi vaid 19:16, kuid teine vaatus kujunes pärnakaile krahhiks. Poolajapausile mindi juba seisuga 49:28 TTÜ kasuks.

Kolmandal veerandajal mängupilt ei muutunud ja vahe kärises vahepeal isegi 30punktiseks (72:42). Viimasele vaatusele mindi vastu TTÜ eduseisus 74:48.

Pärnakad võitsid küll neljanda veerandi kindlalt 23:15, kuid mängu võitjas ei tekkinud kordagi kahtlust.

TTÜ meeskond tabas kolmepunktiviskeid suurepäraselt: 29 viskest koguni 16.

Suurimat pahandust suvepealinlastele tegid ekspärnakad Kiur Akenpärg ja Joonas Järvelainen. Esimese arvele kogunes lõpuks 23 ja teisele 21 punkti. Peale selle võttis Järvelainen üheksa lauapalli.

Pärnakate poolel viskasid Vaidotas Volkus 15 ja Norman Käbin 14 punkti.

Kuus võitu saanud ja vaid korra pärnakaile kaotanud TTÜ on turniiritabelis teine. Pärnu Sadam on kahe võidu ja kolme kaotusega üheksa meeskonna seas kuues.

Reedel võõrustab Sadam Pärnu spordihallis tabeli viimast, G4S Noorteliiga meeskonda.