Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

1
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Tallinna FC Flora ei jätnud Pärnu Rannastaadionil kodumeeskonnale tänase Eesti meistriliiga mängus sõnaõigust. Pealinna tiim võitis Vaprust 10:0.

Külalised läksid mängu juhtima juba neljandal minutil, kui täpne oli Joonas Tamm.

Veel said jala valgeks Rauno Sappinen (8., 23. ja 28. minutil), Mihkel Ainsalu (21.), Zakaria Beglarishvili (31., 88.), Maksim Gussev (61.), Märten Kuusk (78.) ja Rauno Alliku (86.).

Vaprus on turniiritabelis kahe võidu, viigi ja 13 kaotusega üheksas. Liider Flora on kogunud 14 võitu ja kaks viiki.

1. juulil mängib Vaprus Tartus sealse jalgpalliklubi Tammekaga.