Meelise vibukütid teenisid kuus medalit

Reena Pärnat.
Reena Pärnat. Foto: Pärnu Postimees

Vibulaskmise Eesti talvistel meistrivõistlustel Viljandimaal Vana-Võidus võitsid Pärnu Meelise klubi sportlased kolm kuld- ja kolm pronksmedalit.

Sportvibu klassis tuli neidude meistriks Reena Pärnat, vaistuvibust laskmises oli meeste konkurentsis parim Gunnar Vahtra ja poiste plokkvibu võistlusel teenis kulla Mihkel Talmar.

Kolmanda auhinna tõid Viljandimaalt Karl Mihkel Salong poiste, Kasper-Taave Ilves tidettide ja Reti Randorg kadettide sportvibu võistlustel.

Taisi Telve ja Marie Ojasalu said oma vanuseklassis neljanda koha, Arne Vunk ja Mart Treial tulid viiendaks, Urmet Udu oli kuues ja Ergo Lindt seitsmes.

Naistega võisteldes sai 16aastane Reena Pärnat viienda tulemuse ja Kartin Froš oli 11. Meeste sportvibu klassis pidi Leopold Kuusk rahul olema 19. kohaga.

Eesti meistrimedaleid jahtisid Viljandimaal seitsme klubi sportlased.