Kaks penaltit teeninud Vändra Vaprus alistas Kiviõli

Vändra jalgpallurite kodumängud on alevi 273 istekohaga staadionil.
Vändra jalgpallurite kodumängud on alevi 273 istekohaga staadionil. Foto: Vändra JK Vaprus

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas oli Vändra JK Vaprus täna kodus väravaterohkes mängus kindlalt parem Kiviõli FC Irbise meeskonnast tulemusega 5:2.

Teine poolaeg algas kodumeeskonnale suurepäraselt, kui juba poolaja viiendal minutil realiseeris teise penalti Ojala. Kaheksa minutit hiljem lõi Ander Paabut juba seisuks 5:0.

Kohtumise lõpus lasid vändralased jala veidi sirgeks ja nii õnnestus Ida-Virumaa meeskonna mängijal Anton Smetaninil 80. ja 86. minutil kaks väravat tagasi lüüa.

Järgmise kohtumise peab Vändra JK Vaprus tuleval pühapäeval, 18. augustil, kui kodustaadionil võõrustatakse Tartu Tammeka duubelmeeskonda.