Vaprus lõi Viljandis Tuleviku duublile 8 väravat

, 24tundi tegevtoimetaja
Kollastes särkides Pärnu jalgpalliklubi Vaprus.
Kollastes särkides Pärnu jalgpalliklubi Vaprus. Foto: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Jalgpalliklubi Pärnu Vaprus nüpeldas täna Eesti jalgpalli esiliiga kohtumises Viljandis korralikult sealse Tuleviku duubelmeeskonda, võttes koguni 8:2 võidu.

Ometi läksid mulgid juba neljandal minutil Raido Romani väravast kohtumist juhtima. Kohaliku meeskonna pidu kestis 16 minutit, kui Vaprus alustas väravasadu.

Esmalt sai 20. ja 25. minutil jala valgeks Taavi Laurits; 33. ja 41. minutil kasvatas Martin Partsioja pärnakate edu juba kolmeväravaliseks.

Viljandlastele andis veel lootust Romani poolaja lõpus löödud teine värav, kuid teisel poolajal hoidis Vaprus mängu kindlalt oma käes.

Teisel poolajal kostitasid pärnakad Viljandi meeskonda veel 4 väravaga, sealjuures tegi hat-triki Taavi Laurits.

Järgmise kohtumise peab Vaprus tuleval pühapäeval, kui kodusel Kalevi staadionil võõrustatakse Tallinna FC Flora duubelvõistkonda.