Sisukord
Uudised
Postimees

Liiklusõnnetuses hukkusid jalgratturid

1 min lugemist
Pärnumaal hukkus avariis kaks jalgratturit. FOTO: ANTS LIIGUS/PRNPM/EMF

Eile õhtul toimus raske liiklusõnnetus Tallinna-Pärnu-Ikla maanteel, kus auto sõitis otsa kahle jalgratturile. Mõlemad hukkusid.


Õnnetus juhtus kell 17.50 Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 135. kilomeetril. Esialgsetel andmetel kaldus Ikla suunas sõitnud Toyota Yaris, mida juhtis 25aastane Janel, vastassuunavööndisse ja põrkas kokku kahe jalgratturiga.

Jalgratturid, 24aastane Elis ja 26aastane Ragnar, said avarii tagajärjel raskelt vigastada ja nad toimetati haiglasse, kus mõlemad surid.

Liiklusõnnetuse asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust.

Pärnu kurtide ühingu teatel olid õnnetuses hukkunud Elis ja Ragnar vaegkuuljad, kes kasutasid kuuldeaparaati. Jalgratturid olid naasmas jalgrattamatkalt Pärnusse.

Pärnu kurtide ühingu valvetelefonile vastanud viipekeele tõlk Anne Nisumaa ütles, et jalgrattamatkal olnud grupp oli 12-liikmeline. Teised matkalised otsustasid Nisumaa teatel sõita vahepeal mööda metsateed ja ootasid järeletulijaid Piiri kohviku juures ning juba silmasid mööda maanteed sõitnud Elist ja Ragnarit, kui juhtus see kohutav õnnetus. "Oleme siin kõik šokis," ütles ta.

"Vaegkuuljad on oma puude tõttu liikluses enamast hoolsamadki kui tavaliiklejad," lisas Nisumaa.

Seotud lood
    21.02.2020 23.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto