Vaprus jäi taas alla

, veebitoimetaja

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond pidi Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiril taas kaotusekibedust maitsma – seekord jäädi dramaatilises kodumängus 3:4 alla Kiviõli Tamme Autole.

Mäng algas pärnakatele rõõmsalt: esimeseks veerandtunniks läks Vaprus Ivan Velikopolje ja Aleksei Galkini tabamustest 2:0 juhtima.

20. minutil lõi Kiviõli mängija Stanislav Russakov ühe värava tagasi, ent Velikopolje suurendas kohe taas pärnakate eduseisu kaheväravaliseks.

Võlgu ei jäänud ka Kiviõli meeskond, kohe pärast pärnakate kolmandat väravat oli uuesti täpne Russakov.

Avapoolaja viimasel minutil seadis Tamme Auto Erik Šteinbergi penaltist jalule viigi.

Teise poolaja ainus tabamus läks  Sergei Kostini arvele, kes kindlustas sellega Tamme Autole kolm võidupunkti.

Vaprusel oli 76. minutil hea võimalus mänguseis viigistada, ent Taavi Lautitsa löödud penalti tõrjus väravavaht Dmitri Vorobjov, saades ühtlasi vigastada.

Pärnu Vaprus on 29 vooru järel turniiritabelis 35 punktiga kuuendal kohal.

Pärnakate järgmine mäng on pühapäeval kell 14 Kalevi staadionil Viljandi Tuleviku duubelmeekonna vastu, kes on tabelis 31 punktiga kaheksas.