Vaprus kaotas Tallinnas Legionile

Pärnu Vapruse jalgpallimeeskond kaotas Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiril Tallinnas TJK Legionile 1:2.

Avapoolajal väravaid ei löödud.

Teise poolaja esimese veerandtunniga viisid Maksim Kisseljov ja Juri Brõtkin oma meeskonna 2:0 juhtima.

79. minutil lõi Taavi Laurits penaltist ühe värava tagasi, ent kaotusest see pärnakaid ei päästnud.

Vaprusel on kolm vooru enne hooaja lõppu 36 punkti, mis annab turniiritabelis seitsmenda koha.

Pärnakatest on punkti vähem kogunud Viljandi Tuleviku duubelmeeskond. TJK Legion kaugenes tänase võiduga Vaprusest nelja punkti kaugusele ja on 40 punktiga kuues.

Vapruse järgmine mäng on kolmapäeval kell 18 Pärnu ühisgümnaasiumi kunstmurustaadionil liiga liidri Kohtla-Järve Lootusega, kes on kindlustanud järgmiseks hooajaks endale koha Eesti meistriliigas.