Vaprus Levadia duubli vastu ei saanud

Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem.
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Vaid kolme vahetusmängijaga Tallinna Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri viienda vooru mängu FC Levadia duubelmeeskonna vastu mängima läinud Pärnu Vaprus pidi leppima 0:2 kaotusega.

Kohtumise avapoolajal skoori ei tehtud. Pealinna meeskonna väravad lõid 53. minutil Maksim Podholjuzin ja 87. minutil penaltist Iaroslav Dmitriev.

Vaprusel on viie mänguga kogutud seitse punkti, millega ollakse turniiritabelis viiendal kohal.

Võiduga Pärnu üle tõusis FC Levadia duubelmeeskond 10 punktiga liiga liidriks. Õhtul võib liidriohjad enda kätte haarata Tallinna Kalev, kelle viienda vooru mäng on veel pidamata.

Pärnakate järgmine mäng on tuleval pühapäeval kell 14 Pärnu kunstmurustaadionil Kiviõli Tamme Auto vastu.