Vaprus alistas Warriori

, 24tundi tegevtoimetaja
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem.
Pärnu jalgpalliklubi Vaprus embleem. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Pärnu JK Vaprus täna Tallinnas Valga Warriori 3:0.

Sportland Arenal toimunud kohtumise esimene poolaeg lõppes küll väravateta viigiga, kuid pärnakad kasutasid oma võimalused ära teisel poolajal. Skoori avas teise poolaja esimesel minutil Tanel Melts, 65. ja 88. minutil oli täpne Greger Könninge.

Vaprus on kogunud esiliigas 11 punkti, millega ollakse kümne meeskonna seas kuuendal kohal. Järgmise kohtumise peab Vaprus tuleval pühapäeval, kui Pärnu kunstmuruväljakul võõrustatakse Tallinna Kalevit.