Vibukütid mälestasid Eve Suitsu võistlusega

Vibulaskmine
Vibulaskmine Foto: Reuters

Eve Suitsu 12. mälestusvõistlustel Tammistes pakkusid eestlastele konkurentsi Portugali ja Läti vibusportlased.

Riia Atlantise spordiklubi esindaja Julija Oleksejenko lasi plokkvibuga 30 meetri distantsil isikliku rekordi 359 silma. Vitor Hogo Ferreira püstitas 70 meetril 351 silmaga Portugali rekordi.

Pärnu Meelise klubi sportlased võitsid kaheksa medalit.

Tidettide konkurentsis oli poistest parim Aleksander Vunk, teiseks tuli Cristjan Rikberg ja kolmandaks Romando Vaher. Liina Reimann sai tüdrukute seas kolmanda auhinna.

Noormeeste arvestuses kuulus Karl Mihkel Salongile teine ja Kasper-Taave Ilvesele kolmas koht. Plokkvibu klassis teenisid Maire Meyer naiste ja Reti Randorg kadettide kolmanda autasu.

Sportvibu klassis sai Katrin Froš naiste neljanda koha ja Leopold Kuusk oli meeste arvestuses 12.