Pärnu rannavõrkpalli turniirivõit rändas Lätti

, 24tundi tegevtoimetaja
Pärnu rannas nägi kahel päeval head rannavõrkpalli.
Pärnu rannas nägi kahel päeval head rannavõrkpalli. Foto: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Sel nädalavahetusel peeti Pärnu rannas Nokia Grand Prix rannavõrkpalli karikasarja kolmas osavõistlus „Hartwall Jaffa Cup“, mille tasavägises finaalis alistasid lätlased Martins Plavins - Janis Smedins Eesti paari Karl Jaani - Rivo Vesiku 2:1.

Turniiri peakohtuniku Mehis Merilaine sõnade järgi oli finaal väga tasavägine. Eestlased võitsid esimese geimi 21:19, kuid kaotasid siis teise ja kolmanda vastavalt 17:21 ja 10:15.

„Turniir kokku oli väga kõva tasemega nagu juba väike MK-etapp,“ muljetas Merilaine. „Lätlased olid kohal väga kõvade paaridega ja turniiri taset näitab juba seegi, et Kristjan Kais ja Oliver Venno said alles viienda koha.“

Naiste turniiri finaal jäi siiski eestlaste siseasjaks. Finaalis alistasid Mari-Liis Graumann - Anu Ennok õed Natalja ja Polina Bratuhhina 2:1.