Võrkpallurid läksid Tallinna poolfinaalseeriat lõpetama

Pärnu blokk (vasakpoolsel pildil aktsioonis Hindrek Pulk, Tamar Nassar ja Andrus Raadik) püüdis küll palju rünnakuid, aga Tallinna meeskonna pommitaja Lincoln Williams (parempoolsel pildil seljaga) suutis ikkagi 26 punkti teha.

FOTO: Ants Liigus

Laupäeval kodupubliku ees põnevusmängus 3:2 Tallinna Selveri võitnud Pärnu võrkpallimeeskonnal oli eile õhtul Tallinnas võimalus poolfinaal 3:0 numbritega lõpetada.

Tellijale

Kuna teises poolfinaalis on Bigbank Tartu numbritega 3:0 ja 3:1 kaks korda üle käinud põhiturniiri võitjast TTÜst, siis võivad järgmisel nädalal algavas ja nelja võiduni peetavas finaalseerias vastamisi minna Pärnu ja Tartu. Mis on ka kümmekond aastat tagasi juhtunud – esmalt võitis Tartu, siis tuli Pärnu kuldajastu.

“Vara finaliste ennustada, mina loodan ikka, et meie seerias tuleb viis mängu,” ütles Selveri kapten Andres Toobal laupäeval valusa kaotuse järel. “Esimese poolfinaalmängu järel oli küll tunne, et siin pole meil midagi teha, aga Pärnus olime ju võidu lävel ja nägime, mida suudame. 0:2 seis ei tekita masendust, pigem tugevdab Selveri võitlusvaimu.”

Tagasi üles