Linnameeskonnale loositi karikasarjas vastane kolmandast liigast

Evald Tipneri karikas.

FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

Pärnu linnameeskond võõrustab loosi tahtel Eesti jalgpallikarikavõistluste 1/32-finaalis kolmandas liigas pallivat Läänemaa JK Haapsalu meeskonda.

Pärnu klubidest on 64 karikat jahtiva meeskonna seas konkurentsis veel kaks klubi.

Teises liigas osalevat  FC Metropooli ootab 1/32-finaalis ees sõit Jõgevale, kus vastaseks on kohalik SK Noorus-96, kes lööb samuti kaasa teises liigas.

Neljandas liigas mängiv JK Poseidon Nirvaana sõidab 1/32-finaalis külla Tartusse esiliiga meeskonnale FC Santos.

Teistes paarides hoidis loos kõrgemates liigades pallivate meeskondade omavahelise mõõduvõtmise ära. Ainsa meistriliga ja esiliiga meeskonna vastasseisus võtavad karikasarja 1/32-finaalis teineteiselt mõõtu FC Flora esindus- ja duubelmeeskond.

Karikavõistluste 1/32-sinaalid mängitakse juuli lõpus ja augusti esimesel poolel.

Karikavõistluste 1/32-finaalide paarid

1 Tartu FC Santos - Pärnu JK Poseidon Nirvaana
2 Nõmme Kalju FC III - FC Otepää
3 JK Fellin - EMÜ SK
4 Kohtla-Järve JK Järve - Tõrva JK
5 Pärnu linnameeskond - Läänemaa JK Haapsalu
6 Tallinna jalgpalliselts - Paide linnameeskond
7 HÜJK Emmaste - Õismäe Torm
8 JK Väätsa Vald - Maardu FC Starbunker II
9 RJK Märjamaa vs TransferWise võitja - JK Sillamäe Kalev
10 Türi JK Ganvix - FC Nõmme United vs Kohtla Nõmme võitja
11 Tallinna SK Dnipro - Tartu JK Welco
12 Tabivere RSK - Pirita JK Reliikvia
13 Tartu FC Bronx Wood - Viimsi MRJK
14 Tartu FC Merkuur - Raasiku FC Joker vs Kuusalu JK Rada võitja
15 JK Tallinna Kalev III - JK Loo
16 Tallinna FC Forza vs Saue JK Laagri võitja - SK Roosu vs Tabasalu JK Charma võitja
17 FC Kuressaare - SK Tääksi
18 Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Olympic Olybet
19 Jõgeva SK Noorus-96 - Pärnu FC Metropool
20 JK Narva Trans - SK Imavere Forss
21 Lootos FCR - JK Retro vs FC Peedu võitja
22 Viljandi JK Tulevik - JK Kaitseliit Kalev
23 FC Lelle - Vastseliina FC Tannem
24 Tallinna FC Infonet - Tallinna JK Piraaja
25 Maardu United - Tallinna FC Infonet II
26 Nõmme Kalju FC  - Tallinn C.F.
27 Tartu JK Tammeka - Maardu FC Starbunker vs Tallinna FC Flora III võitja
28 Tallinna FC Flora II - Tallinna FC Flora
29 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Eston Villa vs FC Tartu võitja
30 Tallinna FC Soccernet - FC Like & Share
31 FC Järva-Jaani - Navi Vutiselts
32 Rakvere JK Tarvas - Ambla Vallameeskond

Tagasi üles