Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Pärnu kolledž koolitab turismiga tegelejaid Gruusiast ja Valgevenest

1 min lugemist
Turismiüliõpilased Tariel Nagervadze Gruusiast, Jelena Janovitš, Anastasia Beker, Maria Šabanova ja Anastasia Burdukevitš Valgevenest ja Marina Gorgiladze Gruusiast on tulevased turismikorraldajad. FOTO: Urmas Luik

Esmaspäeval alustas Pärnu kolledžis tööd nädalapikkune rahvusvaheline suveülikool, kus teemaks on Thbilisi ja Minski kui turismipiirkonna jätkusuutlikkus, mida tagada turismisündmustega. Osalejad on turismiettevõtjad ja -spetsialistid ning üliõpilased Gruusiast ja Valgevenest.

Tellijale

“Tudengitele on see suveülikool, kuid spetsialistidele õppereis teadmiste kinnistamiseks ja kogemuste saamiseks sündmuskorralduse vallas,” selgitas kolledži turismimajanduse assistent Tatjana Koor.

Suveülikool on osa välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabina rahastatavast projektist, mis koosneb kahest osast: õppetöö ja kogemuste jagamine Gruusias ja Valgevenes ning õppesõit ja suveülikool Eestis.

21.02.2020 23.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto