Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Piia ja Andrese elav raamat tekitas lugejates vastukaja

3 min lugemist
Riigikogu liige pärnumaalane Andres Metsoja oli üleriigilisel maapäeval üks elavaid raamatuid, kes huvitus “lugejate” mõtetest ja tegelikust elust. FOTO: Silvia Paluoja

Selle üle, kuidas linn ja küla üksteisele käe ulatavad ja mismoodi looduskaitse eirab talupojatarkust, arutlesid Säreveres 11. maapäeval Piia Karro-Selg ja Andres Metsoja, teema tekitas osalejais vastukaja.

Tellijale

Pärnu Raeküla Vanakooli keskuse juhataja, MTÜ Selts Raeküla juhatuse liige Piia Karro-Selg arutles teemal “Küla on linnas, linn on külas” ja keskendus linnaliste asumiseltside koostööle külaseltsidega. Pärnu eelmine maavanem, riigikogu liige Andres Metsoja võttis südameasjaks teema “Looduskaitse ja inimene – meie kaasaja poliitiline väljakutse”.

Kümne elavas raamatukogus ligemale 400 osalejale “lugeda” raamatu teemad olid veel näiteks ettevõtlikkus ja sihile viiv teotahe, juhuste mõju meie otsustele, väikeriigi välispoliitikast olenev julgeolek, kogukondliku elulaadi edendamine.

21.02.2020 23.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto