Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Karikavõistlustelt tuli hea medalisaak

2 min lugemist
Keiso Pedriks (paremal) võitis 60 meetri tõkkesprindis. FOTO: Tairo Lutter / Postimees / Scanpix

Pühapäeval Tallinna Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvistel kergejõustiku karikavõistlustel tegid häid tulemusi Pärnu sportlasedki.

Tellijale

Edukaimaks osutus A-klassis võistlev Altiuse klubi esindaja Henri Sai, kes krooniti kahekordseks Eesti karikavõitjaks. Sai võitis noormeeste 60 meetri jooksu 7,06ga ja oli Pärnu spordikooli ja Altiuse treeneri Romet Mihkelsi teatel ülivõimas 200 meetri jooksus siserekordi 22,50ga. Teiseks jäänud Richard Vider kaotas pärnakale 0,8 sekundit.

“Henri eelmise talve siserekord paranes täpselt poole sekundiga,” kiitis Mihkels klubi kodulehel.