Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Krõll põrkus ministri määrusega

3 min lugemist
Saarde vallasiseses linnas Kilingi-Nõmmes ütles lasteaia Krõll juhataja Evi Lapp, et hoone karjub remondi järele, kuid riik on neid vastavast toetusmeetmest raha taotlejate hulgast juba ette välja arvanud. FOTO: Mailiis Ollino

Kilingi-Nõmme Krõlli lasteaia remont võib teadmata ajaks edasi lükkuda, sest Saarde vallamajja jõudis rahandusministeeriumist üheselt tõlgendatav sõnum, et neil ei ole õigust toetust taotleda, kuna täitmata on haldusreformi seaduses ette nähtud vähemalt 5000 elaniku kriteerium.

Tellijale

Seadusega antud erisust määrus ei arvesta ja see, milline on piirkonna suurima lasteaiamaja soojapidavuse suurendamise põhjendatud vajadus, pole tähtis.

Küsimus ei ole ainult Saardes, vaid muudeski omavalitsustes, mis mahuvad haldusreformi seaduses loetletud erisuste alla. Lasteaiahoonete energiatõhususe ja taastuvenergia kasutamise edendamise toetust ei saa nemad riigilt taotleda.

27.03.2020 30.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto