Poliitikud kaaperdasid unistuste volikogu valimise

Pärnu linnas kohalike omavalitsuste valimistel osalevad nimekirjad esitavad Pärnumaa unistuste volikokku hoogsalt oma poliitikuid.

FOTO: Arvo Meeks / Valgamaalane

Pärnu Postimees kutsus lugejaid üles laskma fantaasia lendu ja pakkuma välja inimesi, kes võiksid moodustada Pärnumaa unistuste volikogu. Praegused vahetulemused annavad selgelt märku, et kohalike omavalitsuste valimistel osalevad erakonnad ja valimisliidud on hoos oma kandidaatide esitamisega.

Selle nädala alguseks oli nimesid välja käidud 246. Neist vaid 19 olid inimesed, kes sel korral Pärnumaal kohalikel valimistel ei kandideeri.

Nende väheste seast saab siiski kokku esindusliku nimekirja. Näiteks on nimetatud äsja Eesti parima juhi tiitli pälvinud Bo Henriksson, suurettevõtja Peter Hunt, dirigendid Kristjan ja Paavo Järvi, tippametnik Klen Jäärats, kunagine börsimaakler ja praegu Jaanihansol siidrit pruuliv Alvar Roosimaa, reisiettevõtja ja 2010. aastal Pärnu aasta naiseks valitud Viivika Orula, ajaloodoktor ja Pärnu muuseumi direktor Aldur Vunk, noor ettevõtja ja MTÜ Forwardspace`i kaasasutaja Marten Palu.

Ettepanekuid saab Pärnu Postimehe veebiväljaande kaudu edastada valimispäeva ehk 15. oktoobrini.

    Tagasi üles